Filmy włosy łonowe, film niezależny

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje włosy łonowe, film niezależny. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Collin (Daveed Diggs, zdobywca Grammy za broadwayowskiego "Hamiltona") stara się nie rzucać nikomu w oczy. Do końca zwolnienia warunkowego zostały mu tylko trzy dni. Jego przyjaciel z dzieciństwa Miles (Rafael Casal) zupełnie o to nie dba i wciąż wymachuje mu przed nosem bronią. Pewnej nocy Collin jest świadkiem zbrodni - biały policjant strzela do uciekającego człowieka. A Collin… po prostu jedzie dalej.
Rozwiązła radioterapeutka zostaje szantażowana przez młodego przestępcę.
Piękna, młoda kobieta (Marianne Faithfull) wyrusza w podróż. Jej motocykl to dziś już kultowy Norton BSA. Ubrana tylko w czarny, skórzany kombinezon zamierza dotrzeć do swojego egocentrycznego kochanka (Alain Delon). Za sobą zostawia dotychczasowe życie i niedawno poślubionego mężczyznę (Roger Mutton). Po drodze przypomina sobie namiętne i dziwnie nostalgiczne chwile z kochankiem. Jej psychodeliczna zaduma może przynieść nieszczęście.


Karl i Paul byli nierozłącznymi przyjaciółmi ze szkolnej ławy. Paul był silny i wysportowany, więc zawsze bronił słabszego kolegę przed łobuzami. Po ukończeniu szkoły ich drogi się rozeszły. Pewnego dnia, po kilkunastu latach, spotykają się przypadkowo w Londynie. Ale dawny Karl jest teraz kimś innym, przeszedł operację zmiany płci i nosi imię Kim, nie jest zadowolony ze spotkania, nie chce wracać do przeszłości. Podczas rozmowy Paul nieświadomie robi złośliwe uwagi na temat zmiany płci. Nazajutrz zjawia się u Kim w pracy z przeprosinami, bukietem kwiatów i umawia się z nią. Ich spotkania są coraz częstsze i bardziej intymne.
Hrabina Irina Karlstein jest szczególnym rodzajem wampira, który zamiast krwi wysysa energię życiową swoich ofiar, podczas seksu oralnego. Nie mogąc znaleźć kolejnych ofiar w górach, gdzie mieszka, hrabina przybywa do jednego z nadmorskich kurortów. Wkrótce zaczynają pojawiać się pierwsze trupy.
Opowieść o młodej Angielce Julii (Kate Winslet), która pewnego dnia 1972 roku decyduje się porzucić niewiernego męża pisarza, coraz bardziej mieszczański Londyn, i z dwiema córkami: Beą (Bella Riza) i Lucy (Carrie Mulan) wyrusza na wakacje do Maroka. Tu boryka się stale z problemami finansowymi, poznaje Bilala (Taghmaoui) , ulicznego akrobatę-kuglarza, który wkrótce zostaje jej kochankiem i nowym tatą dla jej córek. Próbuje dotrzeć do mistrza sufi (najbardziej mistycznej odmiany islamu). Podróżuje w poszukiwaniu własnego 'ja', własnej tożsamości. Jednak córki coraz gorzej znoszą wędrówkę matki...
Córka bogatego biznesmena jest porwana przez gang radykalnych czarnych rewolucjonistów. Chociaż boi się o swoje życie, powoli zaczyna być sympatyczna dla porywaczy, by ostatecznie uważać się za jedną z nich.
Jean Vigo (James Frain), syn anarchisty, młody filmowiec, miał trudne dzieciństwo. Zawdzięczamy mu kilka prac, które wywarły duży wpływ na kino („Zero de Conduct”, „A propos de Nice”, „l'Atalante” ). Poznał swoją przyszłą żonę Lydu (Romane Bohringer) na początku lat trzydziestych w sanatorium dla chorych na gruźlicę w Pirenejach. Ich miłość stanie się wyzwalającą siłą, która pozwoli im stawić czoła chorobie, żyć chwilą i przeciwstawiać się przeciwnościom losu.
Wracając do domu późnym wieczorem z podróży służbowej z Meksyku, architekt Frank Delgado zauważa na podjeździe samochód znajomego, zamożnego klienta. Podejrzewając, że jego żona Małgorzata i Richmond mają romans, Frank atakuje mężczyznę, tylko czy było to właściwe rozwiązanie.
W 1981 r. RPA rozpoczęła operację militarną na granicy z Angolą, aby bronić się przed rozprzestrzenianiem komunizmu oraz zachować panującą politykę apartheidu. Wszyscy biali chłopcy po ukończeniu szesnastego roku życia zostali wysłani na dwuletnią służbę wojskową, która miała nauczyć ich nienawiści do komunizmu, gejów i Afrykanów. Wśród nich znalazł się Nicholas, który w trakcie służby zaczyna odkrywać swoją tożsamość seksualną, tak sprzeczną z obowiązującymi normami. Nieśpieszny i subtelny w pewnych momentach film Olivera Hermanusa pokazuje nam dramat konfliktu zbrojnego, represje na gejach w czasach apartheidu, ale i próbę zachowania własnego ja nawet w najgorszych warunkach.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…