Filmy homoseksualizm, relacja brat-siostra

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje homoseksualizm, relacja brat-siostra. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Berlin, rok 1943. Pracownicy szpitala Charité zmagają się z krwawymi skutkami II wojny światowej i nazistowskimi praktykami medycznymi, w tym programem eugenicznym.
Ten utrzymany w konwencji horroru serial to współczesna interpretacja klasycznej powieści Shirley Jackson z 1959 r.
Odnoga serialu Pamiętniki wampirów. Mikaelsonowie przenoszą się do Nowego Orleanu i zawiązują sojusz z miejscowymi wiedźmami, aby odzyskać kontrolę nad miastem.


Wu Gang i Yang Duo biorą fikcyjny ślub, by każde z nich mogło w spokoju żyć ze swoimi partnerami. Problem polega jednak na tym, że po ślubie matka Wu Ganga coraz częściej pojawia się w mieszkaniu syna…
Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.
Gdy Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach, czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która – podobnie jak jego mama – popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?
Kobieta jego marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Jednak kim ona jest? Oto opowiedziana w migawkach z przeszłości nieprzewidywalna i bardzo zabawna historia dwudziestokilkulatka Teda, który spotyka swoją pokrewną duszę i raz na zawsze żegna się ze światem tanich podrywów, jednonocnych przygód i związków skazanych na porażkę. Ślub przyjaciół Teda, Marshalla i Lily nadchodzi nieubłaganie. Na szczęście nie przeszkadza to Barney’owi w nowych, kawalerskich podbojach. Tymczasem romans Teda z Robin przeradza się w bardziej dojrzałą relację, jednak czy jest mu ona pisana?
Historia zaczyna się niewinnie. Potentat na rynku wydawniczym przekazuje synowi Danielowi (Eric Mabius) zarządzanie nad pismem „Mode”, które jest biblią przemysłu mody. Postanawia zatrudnić Betty (America Ferrera) jako nową asystentkę swojego syna, gdyż jego zdaniem jest ona jedyną kobietą, z którą Daniel nie poszedłby do łóżka. Oboje – Daniel i Betty – są w jakimś sensie outsiderami i tworzą nietypowy duet, pomagając sobie w trudnym i nieprzewidywalnym biznesie, jakim jest świat mody w Nowym Jorku.
W tym filmie tytuł brzmi niewinnie. W rzeczywistości to obraz porządnych, zdawałoby się, młodych małżeństw z niewielkiego miasteczka. Ich życie to na pozór sielanka - wspólne spotkania, place zabaw, pływanie z dziećmi. Idealne dzieci, idealni rodzice. Dzieci mają w przyszłości osiągać szczyty kariery, a znudzeni małomiasteczkowym życiem i nieustanną grą pozorów rodzice poszukują ucieczki i zapomnienia w ukradkowych romansach i internetowej pornografii.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…