Filmy płacz, homoseksualizm

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje płacz, homoseksualizm. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Rafa jest hiszpańskim nastolatkiem. Trzyma się ze swoimi kumplami, którym daleko jeszcze do dorosłości. Dla zabawy dokuczają arabskim imigrantom i próbują udowadniać swoją męskość na pierwszych randkach z dziewczynami. Podczas treningów piłki wodnej Rafa spotyka przystojnego chłopaka z Maroka, Ibrahima. Próbuje zwrócić jego uwagę, ale Ibrahim ma swoje problemy. Jego status w Hiszpanii nie jest uregulowany i w każdej chwili może zostać deportowany. Rafa za wszelką cenę chce mu pomóc, chociaż nie wie jeszcze, co to może oznaczać.
Świat to nie matrix. Życie to nie gra, nie daj się wylogować! Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy. Pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko. Ona zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna. Wprowadza go do "Sali samobójców" miejsca, z którego nie ma ucieczki.
W tym filmie tytuł brzmi niewinnie. W rzeczywistości to obraz porządnych, zdawałoby się, młodych małżeństw z niewielkiego miasteczka. Ich życie to na pozór sielanka - wspólne spotkania, place zabaw, pływanie z dziećmi. Idealne dzieci, idealni rodzice. Dzieci mają w przyszłości osiągać szczyty kariery, a znudzeni małomiasteczkowym życiem i nieustanną grą pozorów rodzice poszukują ucieczki i zapomnienia w ukradkowych romansach i internetowej pornografii.


Nimfomanka kontynuuje swoją opowieść, która staje się coraz bardziej brutalna i perwersyjna.
Historia Tima Ballarda (Jim Caviezel), byłego agenta, który porzucił pracę jako agent specjalny w Homeland Security Investigations (HSI), aby uratować dzieci przed kartelami i handlarzami ludźmi. Przygląda się handlowi dziećmi w krajach Ameryki Łacińskiej, zwłaszcza w Meksyku. Nazywa siebie współczesnym abolicjonistą. Oprócz ratowania dzieci chce pozbyć się problemu u źródła. Twierdzi, że Ameryka jest największym konsumentem tego zła. Jedzie do Kolumbii, aby uratować 127 dzieci przed wykorzystywaniem seksualnym i nędzą.
Rain i Sky to dwójka przyjaciół, która wspiera się w chwilach dobrych i złych. Rain, przekonany o swoim życiowym pechu, poznaje przypadkiem Payu - niezwykle przystojnego i uzdolnionego chłopaka, który z pasją angażuje się w uliczne wyścigi motocykli. Mimo iż na początku pomiędzy mężczyznami pojawia się mnóstwo zgrzytów, z czasem zdają sobie sprawę, jak bardzo pociąga ich w sobie wzajemny upór. Sky zmaga się z demonami z przeszłości. Po tym jak boleśnie złamano mu serce, nie angażuje się w nic więcej niż jednonocne przygody bojąc się, że ponownie się zakocha i zostanie porzucony. W taki też sposób poznaje Prapaia. Po wspólnie spędzonej nocy mężczyzna nie jest w stanie o nim zapomnieć i zrobi wszystko, by zwrócić na siebie jego uwagę. I choć bolesne wspomnienia ciągle dają o sobie znać, skorupka, w której ukrył się Sky, powoli zaczyna pękać.
Być jak Stanley Kubrick (ang. „Colour me Kubrick”), reż. Brian W. Cook, to film o słabości zwykłych ludzi i współczesnej obsesji na punkcie kreowania rzekomych sław. Odkrywa prawdę o konsekwencjach płynących z próżnej potrzeby pozornej przynależności do wielkiego świata. Główny bohater, Allan Conway (John Malkovich), chcąc poznać słodki smak lepszego życia, podszywa się pod postać światowego filmowca Stanleya Kubricka. Kłamstwo zawsze wyprzedza o jeden krok prawdę i gdy mamy oszusta w zasięgu ręki, wymyka się… Zdaje się czytać w naszych myślach…
Barbara Covett, despotyczna i samotna nauczycielka, prowadzi żelazną ręką swoją klasę w jednym z londyńskich liceów. Podczas samotnych wieczorów pisze dziennik. Do szkoły przychodzi nowa nauczycielka plastyki - Sheba. Na początku wydaje się Barbarze idealnym materiałem na przyjaciółkę. Jednak sytuacja zmienia się, kiedy Barbara odkrywa, że Sheba ma romans z jednym ze swoich uczniów. Covett też ma swoje szkolne tajemnice.
Oparta na faktach historia amerykańskiego turysty aresztowanego za przemyt haszyszu. Przez 4 lata znosi nieludzkie traktowanie w tureckim więzieniu. Przed końcem wyroku ponownie staje przed sądem, który skazuje go na 30 lat. Tylko dzięki hartowi ducha i wsparciu współwięźnia udaje mu się przetrwać i zdobyć się na odwagę, by złapać tzw. "midnight express" (slang. "ucieczka").
Matka 15-letniej Vanessy jest prostytutką, a ojczym molestuje ją seksualnie. W końcu rodzice dziewczyny trafiają do więzienia. Władze chcą wysłać ją do przytułku dla trudnej młodzieży. Vanessa jednak ma inne plany. Kradnie samochód i uzbrojona w pistolet wyrusza w długą podróż, by zamieszkać z babcią, której zresztą nigdy nie widziała. Po drodze jej auto psuje się na autostradzie, a dziewczyna zabiera się w dalszą drogę z przypadkowym kierowcą - Bobem Wolvertonem, który podaje się za psychologa pomagającego młodzieży z trudnych środowisk...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…