Filmy włosy łonowe, relacja ojciec-syn

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje włosy łonowe, relacja ojciec-syn. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Pewnego dnia Kirk, zwykły chłopak pracujący jako ochroniarz na lotnisku, spotyka swoją wymarzoną dziewczynę. O dziwo Molly zakochuje się w nim. Jednak żeby utrzymać związek Kirk będzie musiał poradzić sobie m.in. z byłą dziewczyną, swoja nieśmiałością, znajomymi oraz rodziną, którzy mogą pokrzyżować mu plany...
W celu poprawienia rodzinnych kontaktów Rusty Griswold zabiera swoją rodzinę na wycieczkę do parku rozrywki.
Historia zaczyna się w 1964, kiedy malarz Francis Bacon (Derek Jacobi) zaskakuje włamywacza George'a Dyera (Daniel Craig) buszującego w jego londyńskiej pracowni i domu w poszukiwaniu czegoś wartościowego. "Kim mógłbyś być?" - wykrzykuje artysta - "niewiele jest w tobie z włamywacza. Rozbieraj się i chodź do łóżka, a będziesz miał wszystko, czego zapragniesz". W tym momencie na zawsze zmieniło się życie obydwu. Dyer przez siedem lat był stałym modelem Bacona i starał się - finansowo wspierany przez Bacona - wydobyć ze środowiska i kultury klasy robotniczej, dostosować do zamkniętego świata artystów. Dyer został obdarowany drogimi garniturami i pieniędzmi, był zabierany w podróże do Paryża i Nowego Jorku, choć nie tworzyli z Baconem dobranej pary. Najwięcej radości dawała mu zazwyczaj wędrówka z młodymi ludźmi po paryskich barach, ale nie był w stanie stawić czoła nieustającym żartom swego dobroczyńcy. Dowcipny Bacon był w swoim żywiole, kiedy zabawiał się i pił z modelkami pozującymi do fotograficznych aktów, kpiąc ze wszystkiego i wszystkich: "Szampan dla moich prawdziwych przyjaciół, prawdziwe cierpienie dla fałszywych" i przedstawiając swoje niekonwencjonalne towarzystwo: "Witamy w obozie koncentracyjnym". Kiedy Dyer skarżył się na nocne koszmary, Bacon krótko replikował "George, nocne koszmary nie mogą być bardziej przerażające, niż życie".


Nastoletni Tom poznaje sąsiada Joe'a z którym wkrótce zaczyna łączyć go uczucie.
Policjant Daniel poznaje drag queen o imieniu Sara, z którym wkrótce zaczyna łączyć go uczucie.
Dwóch mormońskich misjonarzy – Chris i RJ – po wielu latach kontaktuje się ze sobą. Sytuacja ulega zmianie, ponieważ jeden z nich wziął już ślub.
Dwóch braci (Francisco i Thomás) zakochuje się w sobie ze wzajemnością.
Młody mechanik samochodowy, próbuje chronić mieszkańców swojej biednej dzielnicy, przed terroryzującym ich gangsterem.
Spełniony rodzinnie i zawodowo architekt przeżywa wewnętrzny kryzys. Odsuwa się od żony i syna, aby zastanowić się nad życiem. W międzyczasie otrzymuje ważne zlecenie, w którym pomóc ma mu młody, intrygujący nauczyciel historii. Pomiędzy mężczyznami zaczyna rozwijać się niespodziewane uczucie.
Siggi, dziesięcioletni bohater filmu Deutschstunde, jest synem nazistowskiego policjanta. Wraz z rodzicami mieszka w małej nadmorskiej wiosce, do której wieści o wydarzeniach ze świata zewnętrznego docierają poprzez rozporządzenia, jakie otrzymuje ojciec chłopca. Dotyczą one jednak przede wszystkim zamieszkałego w tej samej miejscowości malarza Maxa Nansena i sztuki, którą uprawia. Ekspresjonistyczne obrazy nie wpisują się ani w pożądaną przez władzę formę, ani tematykę. Chociaż policjant i artysta w młodości byli przyjaciółmi, a ten ostatni jest nawet ojcem chrzestnym Siggiego, wypełnienie rozkazu i obowiązek wobec obowiązującego prawa jest dla Jensa Jepsena, jedynego przedstawiciela władzy w tym miejscu, powinnością wobec której nie może się uchylić. Nie może więc zaakceptować, że Max uprawia „zdegenerowaną sztukę” mimo wydanego mu zakazu. Siggi zostaje wplatany przez ojca w jego prywatną i służbową walkę z malarzem, choć chłopak wyraźnie sympatyzuje z dawnym przyjacielem domu i zamiast na niego donosić, postanawia pomóc artyście.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…