Filmy zdrada, relacja ojciec-córka, szkoła

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje zdrada, relacja ojciec-córka, szkoła. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Reynoldsowie są szczęśliwą rodziną mieszkającą w miasteczku niedaleko Nowego Jorku. Właśnie goszczą u siebie uczennicę z wymiany zagranicznej. Nieśmiała Sophie (Felicity Jones) z czasem zaczyna coraz bardziej oddziaływać na swoich gospodarzy, niecelowo burząc ich rodzinne relacje i mir domowy. Wspólny język znajduje z głową rodziny, Keithem (Guy Pearce), z którym dzieli się wspólną pasją do muzyki.

Ant-Man i Osa

6,6
6,9
Kolejna odsłona ze świata Marvel Cinematic Universe, Ant-Man i Osa, to nowy rozdział historii o bohaterach, którzy potrafią zmieniać rozmiar na zawołanie. Po wydarzeniach przedstawionych w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Scott Lang staje przed licznymi dylematami jako ojciec i superbohater. Próbując pogodzić życie domowe z obowiązkami Ant-Mana, odnawia kontakt z Hope van Dyne i doktorem Hankiem Pymem, którzy mają dla niego nowe, pilne zadanie. Scott musi ponownie przywdziać kostium i dogadać się z Osą, by wspólnie z nią odkryć sekrety przeszłości.
W dniu swoich 13 urodzin Jenna dostaje od swojego przyjaciela domek dla lalek – który ma odzwierciedlać jej marzenia. Dziewczynka bowiem zawsze chciała być popularna w szkole i przyjaźnić się właśnie z takimi ludźmi. W czasie nieudanego przyjęcia urodzinowego jej pseudo przyjaciółki nakłaniają Jennę by zamknęła się w schowku. Ta posłusznie zgadza się na ich propozycję. Jednak kiedy znajduje ją Matt i mówi, że już wszyscy zaproszeni goście poszli, dziewczyna jest zrozpaczona. Chce być już dorosła i mieć trzydzieści lat, a jej marzenie się spełnia. Następnego dnia budzi się jako dorosła kobieta. Teraz mieszka w luksusowym apartamencie, ma chłopaka, pracuje dla renomowanego czasopisma – można chcieć czegoś więcej? Tak, Jenna dowiaduje się, że nie ma już swojego najlepszego przyjaciela Matta, od feralnych, trzynastych urodzin zerwali przyjaźń. Dziewczyna zamierza zrobić wszystko, by odbudować starą znajomość.


Uwielbiany przez widzów, przebojowy serial TVP. Nadawany jest nieprzerwanie w TVP2 od września 2007 r. Serial Barwy szczęścia jest drugim – po M jak miłość – najbardziej lubianym serialem telewizyjnym, co pokazuje liczba widzów zasiadających przed telewizorami, by śledzić bohaterów. Bohaterami są mieszkańcy warszawskiej ulicy Zacisznej. Niektórzy z nich znają się od lat, inni dopiero sprowadzili się na osiedle „Pod Sosnami”. Młodsi szukają swojej drogi, starsi próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Widzowie od wielu lat śledzą losy rodzin Marczaków, Zwoleńskich, Cieślaków, Grzelaków, Pyrków i Walawskich. Codzienne obowiązki i troski, rodzinne konflikty i dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile wielkiej radości związane z pomyślnymi wydarzeniami w życiu rodzinnym i zawodowym składają się na rzeczywistość mieszkańców osiedla „Pod Sosnami”. Nie brak tematów trudnych, takich jak problem tolerancji obyczajowej i rasowej czy przemocy w rodzinie.
Pan Lisbon, matematyk z miejscowego liceum i jego żona, gospodyni domowa wychowują swe nastoletnie córki w surowej, lecz szczęśliwej atmosferze. Dziewczęta wzbudzają ogromne zainteresowanie chłopców z sąsiedztwa, którzy dzięki nim odkrywają tajemnice kobiecości. Gdy najmłodsza z sióstr, trzynastoletnia Cecilia, popełnia samobójstwo, fascynacja chłopców pogłębia się. Śledzą każdy ruch dziewcząt, zbierają przedmioty do nich należące, studiują pamiętnik Cecilii, szukając odpowiedzi na dręczące ich pytania...

Internat

7,7
„Internat" to opowieść o związkach między ludźmi, ambicji, władzy, walce z przeciwnościami życia i trudnych relacjach w grupie. Nastolatki zmuszone są dojrzeć i przejąć rolę rodziców. W serialu poznamy historie dzieci, które nie otrzymują wsparcia od rodziców, jak również zmagania matek, które poszukują zaginionych dzieci. Dodatkowo naszą uwagę przykują wplecione w trudy życia historie miłosne.
Jacob Petersen, pełen ideałów dyrektor upadającego sierocińca w Indiach, poświęcił życie opiece nad porzuconymi na ulicach dziećmi. Kiedy nad sierocińcem zawisła groźba likwidacji, Petersen dostaje niezwykłą ofertę pomocy. Nieznany duński biznesmen Jørgen, proponuje mu dotację w wysokości 4 milionów dolarów. Istnieje jednak pewien dziwny warunek.
Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.
Dionizy Złotopolski (Henryk Machalica) mieszka w Złotopolicach wraz z synem Markiem (Kazimierz Kaczor), niezależnym senatorem, najczęściej zresztą przebywającym w Warszawie, i jego żoną Barbarą (Anna Nehrebecka), którzy mają dwóch dorosłych synów. Starszy Waldemar (Andrzej Nejman) jest gospodarzem i prowadzi gospodarstwo. Nie ma szczęścia w miłości i wciąż szuka kandydatki na żonę. Okazuje się, ze znalezienie partnerki, która zgodziłaby się wraz z nim zamieszkać na wsi jest trudne. Młodszy syn – Kacper Złotopolski (Andrzej Piaseczny) to czarna owca w rodzinie. Rzucił szkołę i postanowił rozpocząć karierę muzyka. Druga linia rodu – Gabrielowie mieszkają w Warszawie. Wywodzą się od bliźniaczej siostry Dionizego, Eleonory (Alina Janowska). Jej syn – Wiesław (Paweł Wawrzecki) jest komendantem posterunku policji na Dworcu Centralnym, a jego żona Marta (Ewa Ziętek) prowadzi luksusową kawiarnię. Mają razem syna – Tomka (Piotr Szwedes), który ku rozpaczy rodziców rzucił studia medyczne i rozpoczął karierę akwizytora – jego zdaniem w ten sposób najszybciej dorobi się dużych pieniędzy. Starszy syn Mirek (Radosław Elis) i jego żona Weronika (Agnieszka Sitek) oczekują narodzin pierwszego dziecka. Córka Wiesława z pierwszego małżeństwa, Agata (Paulina Młynarska), pracuje w agencji pośredniczącej w sprzedaży nieruchomości.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…