Filmy ciąża, nauczyciel, relacja mąż-żona

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje ciąża, nauczyciel, relacja mąż-żona. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Zdradzony przez żonę nauczyciel spotyka młodą uczennicę i przeżywa z nią prawdziwą miłość. Obie kobiety spodziewają się dziecka. Dziewczyna zmarła podczas porodu. W duchu zemsty i aby zachować swojego prawdziwego syna, pogardzany mąż wymienia dzieci…
Jérôme Bonaparte (Conrad Nagel), brat Cesarza Napoleona Bonaparte, bierze ślub z dziewczyną której nie akceptuje rodzina.
Życie czternastoletniego Adriana Mole'a ciągle jest pełne nieszczęść i nieporozumień. Jego próby literackie są nadal ignorowane przez BBC, a jego matka oświadcza, że jest w ciąży. Wkrótce okazuje się, że w ciąży jest także była kochanka jego ojca i małżeństwo rodziców znów zostaje zagrożone rozwodem.


Pewnego dnia wszyscy mieszkańcy małej angielskiej wioski, zapadają w głęboki sen trwający kilka godzin. Dziewięć miesięcy później tego samego dnia, na świat przychodzi kilkoro dzieci. Co dziwniejsze maluchy bardzo szybko rosną i są do siebie bardzo podobne. Posiadają również niezwykły dar, pozwalający im kontrolować innych ludzi.
Serial opowiada historię Waltera, który jest nauczycielem chemii. Pewnego dnia dowiaduje się, że ma raka płuc i nie pozostaje mu wiele życia. Nie mając nic do stracenia, razem ze swoim byłym uczniem Jessem, planuje sprzedawać bardzo dobrą metaamfetaminę, którą sam wyprodukuje. Tym czynem Walter chce zapewnić byt rodzinie, po swojej śmierci...
Kiedy ścieżki Blanche (Virginie Efira) krzyżują się z Gregoire'em (Melvil Poupaud) myśli, że spotyka tego, którego szuka. Więzi, które ich łączą, szybko się splatają, a ich historia budowana jest na gniewie. Para się przeprowadza, Blanche oddala się od rodziny, siostry bliźniaczki, otwiera się na nowe życie. Ale wkrótce zostaje uwikłana w toksyczny związek z zaborczym i niebezpiecznym mężczyzną.
Film, nagrodzony Oscarem przez Amerykańska Akademię, który powstał w oparciu o słynną powieść Güntera Grassa pod tym samym tytułem, portretuje mieszkańców Gdańska – Polaków, Niemców i Kaszubów – na tle historycznych wydarzeń pomiędzy rokiem 1924 i końcem II wojny światowej. Bacznym obserwatorem owych zdarzeń jest Oskar Matzerath, nad wiek rozwinięty chłopiec, którego świat dorosłych napawa sceptycyzmem i niechęcią. Nie chcąc stać się jego częścią, w dniu trzecich urodzin postanawia, że nie będzie dalej rosnąć. Z okazji urodzin rodzice kupują mu blaszany bębenek, który odtąd będzie jego nieodłącznym towarzyszem. Głośnym bębnieniem i przenikliwym wrzaskiem chłopiec potrafi kruszyć szkło, tym samym protestując przeciwko braku zainteresowania i kłamstwom dorosłych.
Akcja filmu skupia się na wielkim potentacie przemysłu tytoniowego, który chcąc zwiększyć zyski swojej firmy zatrudnia Nicka Naylora, znakomicie znającego się na swoim fachu rzecznika prasowego. Naylor zrobi wszystko, aby zadowolić swojego pracodawcę, ale wciąż chce być nieskazitelny w oczach 12-letniego syna.
Film na podstawie powieści W. Somerseta Maughama pt. "The Painted Veil". Opowiada historię lekarza i jego niewiernej żony, Kitty, którzy w latach 20-stych XX wieku przeprowadzają się do odległej chińskiej wsi, aby walczyć z epidemią cholery. Kitty przeżywa tam duchowe przebudzenie i ponownie zakochuje się w swoim mężu widząc jego poświęcenie dla pracy.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…